Beauty M Logo
Menu

Koloryzacja

Balayage polega na stworzeniu na głowie kobiety wielobarwnych, naturalnie wyglądających pasemek. Balayage nazywa się grą barw i odcieni.


CENA

180.00 zł

CZAS TRWANIA

150 min.

Ombre to nic innego jak odważna gra kolorów od ciemnych odcieni po bardzo jasne. W tej koloryzacji na pewno zostaniesz zauważona w tłumie.

Takie cieniowanie daje wiele możliwości zabawy paletą barw, nie ogranicza się tylko do naturalnych tonów i pozwala na przykład odwrócić kolejność - z jasnych u nasady, a ciemnych ku dołowi i w drugą stronę. Wszystko w rękach naszych i wizji fryzjera.

To zdecydowanie najbardziej modowe rozjaśnianie, które dobrze sprawdzi się u dziewczyn lubiących sezonowe trendy.

Sombre, czyli soft ombre to subtelne rozjaśnienie włosów mające na celu nadać naturalny surferski look.

Koloryzacja zarezerwowana jest dla kobiet, które lubią pozornie niedbałe fryzury i nie mają czasu na częste wizyty u fryzjera. Kolor jest kilku wymiarowy, przez co włosy uzyskują dodatkową objętość i nadają wyrazistości upięciom, warkoczom, czy „plażowym” falom. Efekt muśnięcia słońcem śmiało można nosić przez całe lato!

 

Cena ustalana po konsultacji


CENA

230.00 zł

CZAS TRWANIA

180 min.

Hair SPA

KERAPRO 5 jest kuracją, która odbudowuje włókno włosa oraz regeneruje włosy puszące się, uszkodzone i niepodatne (trudne do ułożenia), które utraciły swą strukturę w wyniku różnych zabiegów chemicznych i niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Wykorzystując naturalną keratynę produkt ten przywraca pierwotną, naturalną jej zawartość poprzez zwiększanie wiązania jej w obrębie włosa wypełnia wszystkie ubytki i luki w łusce włosa. Dodatkowo chroni i zapobiega przed niekorzystnym działaniem zanieczyszczeń środowiska i czynników zewnętrznych. 
Rewolucja w tej kuracji wynika z prostoty zastosowania naturalnej keratyny, która jest wprowadzana głęboko do naskórka włosa, w pełni regeneruje włos, wypełniając go i wzbogacając o nowy blask.
System ten pozwala na zredukowanie do 95% elektryzowania i puszenia się włosów. Po zastosowaniu kuracji włosy stają sie podatne i łatwiejsze do ułożenia i stylizacji.
KERAPRO 5  jest kompleksem opartym na keratynie - która jest fundamentalnym białkiem w składzie włosa, które przenika i działa w głebi włosa - odbudowuje jego wytrzymałość i sprężystość.
 
Produkt bezpieczny, nie zawiera w składzie formaldehydu i aldehydów.    
KERAORO 5  utrzymuje się do 5  miesiący, w zależności od struktury i kondycji włosa, po kuracji powinno się przestrzegać dalszej pielęgnacji włosów i zaleceń profesjonalistów. 


CENA

400.00 zł

CZAS TRWANIA

150 min.

Ozonowa sauna parowa jest idealnym zabiegiem głębokiego nawilżania każdego rodzaju włosów, a w szczególności włosów wysuszonych słabych, porowatych, zniszczonych, łamliwych i pozbawionych blasku. Daje efekt pięknych, elastycznych, sprężystych i lśniących włosów, który jest nie do osiągnięcia w domowych warunkach.


CENA

60.00 zł

CZAS TRWANIA

40 min.

Pielęgnica ma za zadanie pielęgnować włosy, jej działanie możliwe jest dzięki ultradźwiękom oraz promieniowania podczernieni. Pielęgnica regeneruje zniszczone końcówki włosów, a także pobudza cebulki włosów do wzrostu. Dzięki temu kobiety mogą cieszyć się pięknym wyglądem włosów od zewnątrz, jak również mogą być spokojne o ich kondycje wewnątrz.

Długotrwałe używanie pielęgnicy przynosi doskonałe widoczne korzyści . Włosy stają się bardziej sprężyste , gładkie ,mocne, przestają wypadać i nabierają pięknego blasku. 


CENA

80.00 zł

CZAS TRWANIA

100 min.

Umów się na wizytę
lub zadzwoń
12 354 99 45
Umów się na wizytę

lub zadzwoń

12 354 99 45


12 354 99 45
biuro@beauty-m.pl